Teen Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen Forum

Добре Дошли!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 WIN igrata na Partystars.BG

Go down 
АвторСъобщение
Krasimo
Гост




WIN igrata na Partystars.BG Empty
ПисанеЗаглавие: WIN igrata na Partystars.BG   WIN igrata na Partystars.BG EmptyПет Яну 09, 2009 12:45 pm

Zdraveite Добре Дошъл

Tuk sam ne da spam-q, a da spodelq s vas za edna strahotna nova igra Ръкопляскане
Stava vapros za igrata organizirana ot nai-qkiq party orientiran website - PartyStars.BG

U4astieto v igrata ne iziskva mnogo usiliq, samo edna (ili pove4e) gotina snimka i priqteli, koito da glasuvat za neq.
win.partystars.bg e saita, na koito mojete da razberete podrobnosti i da vleznete v igrata.
Sega tekat glasuvaniq za 5te nai-qki snimki na mesec January i moje da vkarate vasha snimka za nadprevarata prez mesec February. Eee..

Uspeh Намигане
Върнете се в началото Go down
Участник
Гост




WIN igrata na Partystars.BG Empty
ПисанеЗаглавие: Поредната игра, която манипулира   WIN igrata na Partystars.BG EmptyПет Яну 23, 2009 11:49 am

Здравейте,

случайно се регистрирах в една от игрите, появили се в интернет пространството, а именно WIN на Partystars.bg. Още в първите дни от нейното стартиране се появиха космически точки от гласуване (вотиране) на почти всички снимки - естествено нереални. После явно се усетиха, че нещата не могат да продължават по същия начин и оправиха гласуването (кой ли може да потвърди реалните гласове Не казвам ). Както и да е... Минаха 2 "спокойни" седмици и почна някакво разместване в класацията като някои снимки трупат точки, а други-ГУБЯТ ( Стресиране ) - при положение, че вотът е само положителен. Явно и това е поредната онлайн манипулирна игра. И все пак успех на участниците Смях на пода .

П.П. Жалко само за прахосаното време по промотиране на моята снимка сред приятели и познати и изпратените смс-и. Това ще ми е за урок - НИКАКВО УЧАСТИЕ В ПОДОБНИ ИГРИ!
Върнете се в началото Go down
 
WIN igrata na Partystars.BG
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen Forum :: Fun Stuff :: Игри-
Идете на: